Friday, December 29, 2006

 

۲: ۱۷۷. گزارشی از برگزاری ی همایش شب یلدا در سیدنی و شبکه ی جهانیبادداشت ويراستار

گزارش همایش شب یلدا در سیدنی و همزمان در شبکه ی جهانی، امروز از دفتر کتابخانه ی گویا به این دفتر رسیده است که با سپاسگزاری از گیتی بانو مهدوی، همراه با پیوندهای آن در پی می آورم.
* * *
با حضور گرم جمعی از ایرانیان عزیز از گوشه وکنار ایران جشن شب یلدا، در تاریخ جمعه اول دی ماه هزار وسیصد وهشتاد وپنج برابر با بیست و دوم دسامبر دو هزار و شش، در کتابخانۀگویا برگزار شد. علاوه بر دوستان و همکاران همیشگی کتابخانۀ گویا، آقایان دکتر دوستخواه، دکتر رجبی، آرش شریف زاده عبدی، حسین طیبات و خانم ساناز علوی، دوستان بی شمار دیگری از طریق پالتاک در این بزم شرکت داشتند که از آن دسته از ایشان که صحبتی داشتند ویا برنامه ای اجرا کردند چون آقای پانویس، آقای مجتبی تجزیه چی، ترانه ورسول صادقیان و نازنین بسیار سپاسگزارم
همچنین از دوستان خوبی که دعوت مرا پذیرفتند و حضور گرم و صمیمی ایشان در منزل ما شور و نشاط بیشتری به این بزم افزود، آقایان جمشید عدیلی، حسین مزینی، چنگیز افشار و خانم وآقای بیگلری، خانم و آقای دقیقی (حسینی) ، خانم وآقای هوشمند و خانم وآقای شریف زادۀ شیرازی، صمیمانه سپاسگزارم.
گزارش صوتی را که از ضبط این برنامه تهیه شده است در پنج پرونده ی شنیداری ی زیر می توانید بشنوید.
به دلیل این که صدا ها از طریق اینترنت پخش و ضبط شده، کیفیت مطلوبی ندارد بخصوص در مورد موسیقی و آواز و به همین دلیل بزودی ویدئو کلیپ هایی از این برنامه را در این بخش اضافه خواهم کرد تا از شنیدن آواز گرم آقای چنگیز افشار لذت بیشتری ببرید. گ. م.


بخش اول
بخش دوم
بخش سوم
بخش چهارم
بخش پنجم

عکسهای شب یلدا را در اینجا ببینید .

فهرست نام نویسندگان و شعرا در کتابخانۀ گویا

فهرست نام آثار موجود در کتابخانۀ گویا<< Home

This page is powered by Blogger. Isn't yours?